Универзална Smart Безжична Замена за Далечинска Контрола Mando Телевизија За Philips LCD LED 3D Smart TV Remote Controller
Ново - 20 %

Универзална Smart Безжична Замена за Далечинска Контрола Mando Телевизија За Philips LCD LED 3D Smart TV Remote Controller

Залиха
DEN 200.16
DEN 160.00
Износот:


Опис : Ова е иновативен тастатура далечински контролер за Philips Smart TV. Лесно да се зафат, мала и компактна големина, тоа може да се вклопат со различни бренд модели за Philips. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. 1. ТВ далечинскиот управувач може да компатибилен со поголемиот дел од своите LCD, LED или плазма Телевизори под брендот за Philips. 2. Не програмирање или поставување на потребни. 3. Посветен мени копчиња за навигација, директен канал пристап за дигитални ТВ. 4. Потребни 2 x AA батерии(не се вклучени), го задржува кодови при менување на батерии. 5. Подалеку пренесување на далечина, стабилни перформанси. 6. Ова е посветен на замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински. Спецификации : Име на Производ : Далечински Контролер Тип : ТВ далечински контролер за Philips 3 D Smart TV Материјал Процес : АБС Боја : Црна Димензии : 21.6×5.5×2.1 cm/8.50×2.17×0.83 во (Прибл.) Пренос на Далечина : 8m Моќност : 2 x AA батерии(не се вклучени) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Remote Controller(не се вклучуваат на батеријата) (Нема мало пакет) '

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
RF
Број На Модел На:
безжична водител
Пакет:
No
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz

Поврзани производи