DJI OSMO Велосипед Планината Osmo Делови За Рачни 4K Камера и 3-Axis Gimbal Велосипед Стегач за OSMO плус+/Osmo Мобилни Додатоци

DJI OSMO Велосипед Планината Osmo Делови За Рачни 4K Камера и 3-Axis Gimbal Велосипед Стегач за OSMO плус+/Osmo Мобилни Додатоци

Залиха
DEN 508.32
Износот:


DJI OSMO Велосипед Планината Osmo Делови За Рачни 4 K Камера и 3-Axis Gimbal Велосипед Стегач за OSMO плус+/Osmo Мобилни Додатоци
Функција :
овој велосипед планината е главно за монтирање на DJI OSMO на велосипед .
кога ќе се вози велосипед, и тоа не е безбеден и лесен за рачни на OSMO на дофат на раката , па овој велосипед планината може да се качи на DJI OSMO многу лесно .
Материјал : алуминиум
1 x Велосипед планината
(Не вклучуваат DJI OSMO )

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DJI OSMO Велосипед Планината
Тежина (g):
80
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI
Компатибилен Gimbal Модел:
osmo
Gimbal Додатоци Тип:
планината
Име на производ:
Велосипед Планината Заградата за DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Мобилен
Модел:
DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни Велосипед Менгеме
Тип:
DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Мобилни додатоци
DJI Osmo DJI Osmo(+) / OSMO Мобилен:
велосипед заградата
Charater:
Велосипед Стегач за OSMO плус+/Osmo Мобилен

Поврзани производи