10pcs Антички Сребрен Зачукуваше морска ѕвезда Лизгачи За 5мм - 6mm Рамен Кожа Кабелот Накит Наоди
Ново - 6 %

10pcs Антички Сребрен Зачукуваше морска ѕвезда Лизгачи За 5мм - 6mm Рамен Кожа Кабелот Накит Наоди

Залиха
DEN 206.88
DEN 194.00
Износот:


Количина : 10pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Големина : Прибл. 45x40mm
Дупка Големина : Прибл. 6x4mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Ширина:
4.0cm
Број На Модел На:
Лизгачи Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
4.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
6.9g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Зачукуваше Морска Ѕвезда Лизгачи
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Надворешниот Големина:
Прибл. 45x40mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Прибл. 6x4mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Големина:
45x40mm

Поврзани производи