НОВАТА Бикини & Секси Шорцеви Кујна Престилка Смешни, Креативни Готвење Престилки за Жените Дами Девојка Божиќ Подароци

НОВАТА Бикини & Секси Шорцеви Кујна Престилка Смешни, Креативни Готвење Престилки за Жените Дами Девојка Божиќ Подароци

Залиха
DEN 149.28
Износот:


Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага. Спајс до вашиот живот со малку став. Оваа симпатична престилка ќе живее до вашиот ден со брз насмевка. Една големина одговара на повеќето Големина : 59 x 73cm Easy да се Применуваат, Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага.
Спајс до вашиот живот со малку став.
Оваа симпатична престилка ќе живее до вашиот ден со брз насмевка.
Една големина одговара на повеќето
Големина : 59 x 73cm
Материјал : Полиестер
Готвење и Бразилецот
Функција : Убавината На Супермен
Боја : Шарени
Пакет се вклучени : 1 x Креативно Готвење Престилка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET

Поврзани производи