Апстракт Мајчин Пердув Платно Сликарство Гроздобер Постер и Отпечатоци Нордиските Ѕид Уметнички Слики за Дневна Соба Дома Декор Без Рамка
Ново - 15 %

Апстракт Мајчин Пердув Платно Сликарство Гроздобер Постер и Отпечатоци Нордиските Ѕид Уметнички Слики за Дневна Соба Дома Декор

Залиха
DEN 335.52
DEN 285.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note :
1, боја може да биде малку поинаква, бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.2 cm.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 cm без рамка, 13x18 cm без рамка, 15x20 cm без рамка, 18x24 cm без рамка, 20x25 cm без рамка, A4 21x30 cm без рамка, 30x40 cm без рамка, 40x50 cm без рамка, 50x70 cm без рамка, 60x80 cm без рамка
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
HC252
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Сигурен Живот
Стил:
Класични
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Дома декорација:
Ѕидот Уметнички Слики Постер
Стил:
Нордиските Скандинавските Платно Масла
класично сликарство:
Декорација На Слики
Тип:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид слики за дневна соба
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
во парк:
Yes
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Валани во Цевка

Поврзани производи