obitsu11ob11cu-poche кукла панталони за 1/12 bjd качулка кукла додатоци за ob11 Појас панталони
Ново - 15 %

obitsu11ob11cu-poche кукла панталони за 1/12 bjd качулка кукла додатоци за ob11 Појас панталони

Залиха
DEN 504.00
DEN 429.00
Износот:


Пакет : едно парче жан
Не вклучувајќи кукла

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Нови
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
UbuyUsave
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Панталони
Тип:
Додатоци

Поврзани производи