Благодатта Јуни Нови 9 Бои Изберете Австриската Кристал Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Домот Долго Круг Обетки Висока Qulaity
Ново - 10 %

Благодатта Јуни Нови 9 Бои Изберете Австриската Кристал Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Домот Долго Круг Обетки Висока Qulaity

Залиха
DEN 202.08
DEN 182.00
Износот:


100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки без пирсинг висок квалитет
Материјал : цинк легура+Austrial кристал+кристал (заштита на Животната средина материјал)
Големина : approx2.2*0.75 инчи/5.6*1.9 cm
Тежина : 12g/0.42 оз
пакет се вклучени : 1pair*клип обетки
Нема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XHEJ305
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Накит:
клипот на обетки за жени
Occassion:
Свадба додатоци ,партија ,дневна,подароци ,жените фустани
Камен:
Луксузна Кристал
боја:
злато позлатен
Стил:
клипот на обетки нема прободен
Пакување:
OPP вреќа
Фабриката driect трговија на големо:
Yes
Е personlized :
Yes

Поврзани производи