10 ПАРЧИЊА Сребрен Крст Ознака Свадба Фаворизира Булчински boda Бебе Туш Првата Причест Подароци и Сувенири Recuerdos Став Bautizo
Ново - 14 %

10 ПАРЧИЊА Сребрен Крст Ознака Свадба Фаворизира Булчински boda Бебе Туш Првата Причест Подароци и Сувенири Recuerdos Став Bautizo

Залиха
DEN 525.60
DEN 452.00
Износот:


2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број . Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот. Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.
За Производот
Материјал : Метал
Боја : Бела
Големина : 6. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка. Клучни зборови : свадба фаворизира и подароци,свадба материјали,свадба подароци за гостите,свадба сувенири,regalos де boda para los invitados ,свадба фаворизира, edding favoursevent партија материјали,бебе туш услуги,бебе туш сувенири,свадба подарок,партија услуги,бебе туш подароци,сувенири-бебе-туш, бебе туш boyparty подароци,бебе туш девојка,свадба партија материјали,свадба giveaway подароци,свадба корист кутии,бебе туш врати подароци, сувенири бебе туш,бебе услуги и подароци), birthday (роденден сувенири,сувенири-бебе-туш,бебе услуги и подароци,свадба giveaway подароци,роденден сувенири, свадба bomboniere ,подарок кутии,свадба фаворизира и подароци клучни зборови : свадба фаворизира и подароци,свадба материјали,свадба подароци за гостите,свадба сувенири,regalos де boda para los invitados ,свадба фаворизира, свадба favoursevent партија материјали,бебе туш услуги,бебе туш сувенири,свадба подарок,партија услуги,бебе туш подароци,сувенири-бебе-туш, бебе туш boyparty подароци,бебе туш девојка,свадба партија материјали,свадба giveaway подароци,свадба корист кутии,бебе туш врати подароци, сувенири бебе туш,бебе услуги и подароци), birthday (роденден сувенири,сувенири-бебе-туш,бебе услуги и подароци,свадба giveaway подароци,роденден сувенири, свадба bomboniere ,подарок кутии,свадба фаворизира и подароци клучни зборови : свадба фаворизира и подароци,свадба материјали,свадба подароци за гостите,свадба сувенири,regalos де boda para los invitados ,свадба фаворизира, свадба favoursevent партија материјали,бебе туш услуги,бебе туш сувенири,свадба подарок,партија услуги,бебе туш подароци,сувенири-бебе-туш, бебе туш boyparty подароци,бебе туш девојка,свадба партија материјали,свадба giveaway подароци,свадба корист кутии,бебе туш врати подароци, сувенири бебе туш,бебе услуги и подароци), birthday (роденден сувенири,сувенири-бебе-туш,бебе услуги и подароци,свадба giveaway подароци,роденден сувенири, свадба bomboniere ,подарок кутии,свадба фаворизира и подароци
. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.5 * 2cm
Пакетот Вклучува : 10*Ознака
Слика Шоу
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
003
is_customized:
No
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Свадба,Партија
Број на Компјутери:
10pcs
Шема:
Никој,Солидна Боја
Тип:
Настан & Партија Материјали
Спецификација:
Package 6.5 * 9.5 * 2cm
Материјал:
метална ознака
Тип На Објект:
Други Празнична & Партија Материјали
Применливи прилики подароци:
бизнис подароци, одмор, housewarming, роденден, свадба
Погоден за:
бебе туш сувенири,свадба услуги,свадба подароци за гостите
се применуваат:
Партија Услуги,Подароци за Бебе Туш,Свадба
Функција:
Housewarming, роденден,свадба

Поврзани производи