Halajuku Црвено Срце Симпатична Колеџ Правец На Едноставен Основните Свежи Женски Чорапи

Halajuku Црвено Срце Симпатична Колеџ Правец На Едноставен Основните Свежи Женски Чорапи

Залиха
DEN 57.60
Износот:


[xlmodel]-[производи]-[31217] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[31236] Забелешка :
За Превозот
1. Да се осигура дека вие може да ја добиете вашата објектот, ве Молиме проверете ја адресата кога ќе се направи ред и плати. Адреса не може да биде променета по пакет се испраќа.
2. Сите пакет ќе бидат испратени до вас, преку Кина Пост Воздух Mail или Epacket.
3. Јас може да понуди EMS, DHL, UPS-от, Fedex, Aramex и така натаму. Но, тоа не е слободен. Ако сакате вашата точка да бидат испратени од страна на еден од нив, ве Молиме контактирајте со нас.
4. Цената не вклучувајќи било должност или данок .
5. Ако сеуште не го добиете вашиот објект во 60 дена, ве молиме контактирајте ме.
6. Можете да ги пратите вашата цел во www.17track.net
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да се даде позитивен feetback ако сте задоволни со нашите производи, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас, наместо на giing неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук Мешавини
Шаблон Тип:
Геометриски

Поврзани производи