Извезена Нашата Авантура Книга, Велур Hardcover Бележник, само 11,6 x 7.5 инчен (Шема A)

Извезена Нашата Авантура Книга, Велур Hardcover Бележник, само 11,6 x 7.5 инчен (Шема A)

Залиха
DEN 1679.52
Износот:

Приближна големина : 11.61 x 7.48 инчен Велур Маска, Везени Нашата Авантура Книга со Вистинска Кожа Лента Внатре страници : 40 листови на празно и дебели занает хартија (80 страни) Одличен избор за Годишнина и Валентин, може да се користи како бележник, свадба фото албум и книга за гости
Здраво, ДО Фановите! Како ви се прави?
Ние сме многу среќни да го споделам со вас за нашите нови објави авантура книга во октомври 2017.
Што се надградби?
1) Покрие материјал : Велур ткаенина
2) "Нашата Авантура Книга" писма & "Глобус" симбол биле везени со капак, тоа е многу повеќе живописни
3) На лента што се поврзете на насловните страници и е вистинска кожа лента
Во оваа верзија, ние ги одржуваме нашите традиционални големина од само 11,6 x 7.5 инчен како и обично.
Конечно, ние би сакале да се каже дека не може да има мали несовршена за конци, бидејќи тоа се случува понекогаш за време на embroidering процес, ние се надеваме дека нашите ДО навивачите, како што вие не ќе го предвид тоа, како што го направи тоа, навистина од нашето срце.
Ви благодариме за шопинг со нас како и секогаш.

Декларираните карактеристики

Фото Складирање Количина:
201-300 листови
Задолжителен:
случај обврзувачки
Големина:
12 inch
Употреба:
Свадба Фото Албум
Број На Модел На:
493560
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Тип:
Леплива Тип
Бренд Име:
LINKEDWIN
Маска Материјал:
Велур

Поврзани производи