Capa Калено стакло екран заштитник филм За samsung телефон забелешка 2 3 4 5 За samsung галакси note2 note3 note4 note5 случај маска
Ново - 19 %

Capa Калено стакло екран заштитник филм За samsung телефон забелешка 2 3 4 5 За samsung галакси note2 note3 note4 note5 случај

Залиха
DEN 210.24
DEN 170.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Capa Калено стакло екран заштитник филм За samsung телефон забелешка 2 3 4 5 За samsung галакси note2 note3 note4 note5 случај маска

Декларираните карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note II,Галакси Забелешка,Галакси Забелешка I9220,Галакси Note4,Galaxy Note III
Големина:
for Galasy Sansung ajax etui Samsungs Samsungs telephone casa Sumsung
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Гроздобер
Карактеристики:
за Galaxie Samsungs capa fundas Samsang Samsung csse casa Gelaksi
Димензии:
за Galax Sansumg преносни capa Samsumg Samsug fundas celular Sumsung
Инсталација:
за Samsungs Samsang hoesje прекрасен Smasung Gakaxy estojo movil Samu
Материјал:
за Samasung Samsng став Торба Галакси Samsu Телефон casa Galaxie
Големина:
for Samsung samsubg case galx Mini 2 pcs celular celular Accessory
Тежина:
for Galaxie Samsungs capa fundas Samsang Samsung csse casa Gelaksi
телефон случаи телефон забелешка 2:
за samsung галакси забелешка 2 случај n7100 n7105 покрие додатоци
симпатична телефон случај телефон забелешка 3:
за samsung галакси забелешка 3 случај тешко note3 силикони n9000 n9005
симпатична телефон случаи телефон забелешка 4:
за samsung галакси забелешка 4 случај кожа n9100 n910f покрие паричникот случај
телефон забелешка 5 n920:
мека опфаќа За samsung галакси забелешка 5 случај силикон луксузни n9200 n920c
телефон забелешка 3 случај:
capa телефон забелешка 3 За samsung галакси
за samsung телефон:
за samsung галакси n910 n910c случај
за samsung стакло:
калено стакло за мобилен телефон elephon паметен телефон Слободни Shiping
2 За samsung стакло:
ЗА samsung телефон паметен телефон usb elephone мобилен телефон celular *

Поврзани производи