Магнетни Апсорпција Заштитна Маска Coque За iPhone X 8 7 Случај Shockproof TPU Задниот Поклопец Кожа Случај За iPhone 8 7 Плус X
Ново - 35 %

Магнетни Апсорпција Заштитна Маска Coque За iPhone X 8 7 Случај Shockproof TPU Задниот Поклопец Кожа Случај За iPhone 8 7 Плус

Залиха
DEN 498.72
DEN 324.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone X, За iPhone 7 8, За 7 Плус 8 Плус
Карактеристики:
Луксузна кожа
дизајн:
Бизнис,Обичен
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 8,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Бренд Име:
memumi
Големина:
4.7/5.5 inch
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Поврзани производи