Бесплатен Превозот За Безбедност Мушка Клип Затка Сребро Позлатен Срцето Шарм Европската Монистра Одговара Пандора Нараквици & Алки B00181

Бесплатен Превозот За Безбедност Мушка Клип Затка Сребро Позлатен Срцето Шарм Европската Монистра Одговара Пандора Нараквици

Залиха
DEN 37.44
Износот:

Бренд 100% Сосема Нов Тежина : 2g .(ве молиме овозможи 1-2g се разликува поради прирачник за мерење, ви благодарам!) Дупка Големина : 5mm Материјали :
алуминиум боја : сребро позлатен
Испорака детали
1.Вашиот објект ќе биде испратена да ја објавите во 2 дена по вашата расчисти исплата. 2.Ако сакате побрзо превозот и употребата express, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. 3.Ние ќе го одбележи како испраќаат само по испраќање на вашата точка да ја објавите. 4.Ако не сте го добиле вашиот објект за 60 дена, бидејќи ние испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас. 5.Нормално ќе добиете замена или целосна наплата ако не можете да добиете објект конечно
Политика на враќање
Враќање или повраток е прифатливо со под услови 1.Ќе направи расчисти исплата за некој објект и по 60 дена што се уште не го добиваат тоа.
Објектот доаѓа со функција defection (информирате рок од 7 дена од вашата примање) За нас
1.Клиентите задоволителен е најважна цел. Ако имате било какви проблеми и совети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Негативни повратни информации не ги реши сите проблеми. Ние се повеќе подготвени да се направи договор. 2.Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен однос со вас. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите производ, најниската цена и повеќето прекрасната услуга. Ве молиме контактирајте со нас; ние ќе биде вашиот најдобар снабдувач. Сакате да имате среќен шопинг!
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ) или негативни (1-2 ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pohier
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
B00181
Објектот Тежина:
2G
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
сребро позлатен
Прилики:
DIY Нараквици Ѓердан
Објектот Дијаметар:
5mm

Поврзани производи