Пистата Фустан 2017 Есен Зима Моден Дизајнер Облека за Жени Одблесокот Ракав Боја Блок Повик за Плетење Фустан Средновековниот Mori Девојка
Ново - 49 %

Пистата Фустан 2017 Есен Зима Моден Дизајнер Облека за Жени Одблесокот Ракав Боја Блок Повик за Плетење Фустан Средновековниот

Залиха
DEN 2613.60
DEN 1333.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница 1.Мојот квалитетот на производот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира мене. 2.јас сум искрен продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте ме прв ,јас ќе се прошири време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со мене! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,јас може да ви даде најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 5.ве Молиме имајте на ум дека мојата порака останете во контакт
Пистата 2017 Есен Зима Моден Дизајнер Облека за Жени Одблесокот Ракав Боја Блок Повик за Плетење Фустан Средновековниот Mori Девојка

големина
биста
половината
хип
Должина на ракав
должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
S
74
29.13
60
23.62
/
/
45
17.72
87
34.25
М
78
30.71
64
25.20
/
/
46
17.11
88
34.65
L
82
32.28
68
26.77
/
/
47
18.50
89
35.04
XL
86
33.86
72
28.35
/
/
48
18.90
90
35.43
Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување Опис :
ТУКА Е, НИЕ СЕ ЗАПИШАМ DESCRPTION
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Деколте:
V Деколте
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,плетење Памук,Памук и Лен,Избрани
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
1540
Sleeve Должина(cm):
Половина
Бренд Име:
ФРЕНК&ПРИЈАТЕЛИ
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Стил:
Канцеларијата Дама
Пол:
Жените Девојка
Должина На Ракав:
половина ракав
Сезоната:
Пролет, есен зима
Повод:
партија крајбрежје
партијата облечи:
Saida Praia De
мини фустан:
задникот фустан
завој фустан:
skater фустан
секси мода:
облека femme
боја:
Спојување

Поврзани производи