1pcs NANDA Усна Шминка Водоотпорен Козметички Batom Долготрајни Навлажнувачки Рубин Ву Усна Сочинуваат Руж Lipgloss Мат Кармин

1pcs NANDA Усна Шминка Водоотпорен Козметички Batom Долготрајни Навлажнувачки Рубин Ву Усна Сочинуваат Руж Lipgloss Мат Кармин

Залиха
DEN 113.28
Износот:

Изберете вистински црвена за фер кожата.
3)Козметика употреба процес, како што е абнормална ситуација, ве молиме да бидат суспендирани.
Подготви за контури на усните, а потоа да се пополни во целост на вашите усни со лагер. Но, ако не одберете превозот метод ,ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.Тоа треба 5-10 дена да се ажурира. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус /Хонгконг Пост воздух mail /Сингапур Пост / Epacket/Пос Малезија/SF-Експрес. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и други како што е подолу.Ако откажана редот ,Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Преглед на вашите усни со highlighter.
Избегнувајте УВ штета,долготрајни придавам влогови на вашата усна. Само поставете ја во фрижидер за 15 до 30 минути за да се даде шанса за да го поставите. Имате 15 дена да ги плати цел откако ќе се направи нов,инаку aliexpress ќе се затвори цел.
Бренд : NANDA
Потекло : Кина
Рок На Траење : 3 Години
Пакетот Вклучува :
1 x 1 Buc Кармин (1 боја)
Напомена :
1) D ue на топли временски услови и долго меѓународни испорака, кармини може да се скрши кога ќе се примени,
но, тука се чекори за поправка на кармин во Совети C.
Нашите работното време(Кинески време) :
Од понеделник до петок : 9 : 00 часот6часот;викенд за одмор.Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Оди за цигла црвена медиум кожата.
Љубезно Совети :
A : Како да се Избере Вистинскиот Сенка?
1.
Постигнат беспрекорен изглед секој пат кога ќе се применуваат шминка. Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .
Нежно мешавина на надворешниот раб на линија за повеќе природен изглед. Обидете се цреша црвениот за кафе кожата.
5) го Даде малку се вртат, и вашиот кармин треба да се врати во акција. Може да се применува директно надвор од цевка, или употреба на усна четка за повеќе прецизни апликација.
2)ве Молиме не за други цели освен шминка.
Ако немате усна лагер, туп concealer низ усните.
Ако е потребно, се избалансираат сите грутки со вашите прсти. Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди DSRscore;ако не знаете како да оставите,pls кликнете на овој линк :
Ние навистина го цениме вашиот љубезно поддршка.
Користете шеќер мелез да се отстрани било мртвата кожа од вашите усни, и да ги следат во чекор со вашите омилени крем. Отстрани вишокот на кармин.
Спецификација :
Боја : 12 Боја, покажуваат како слики. Како да се провери наплата ,можете да кликнете на овој веб :
1.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо.
3)Сега, тоа е време да се добие лукав. Избалансираат на вашите усни. Оди на виолетово-црвена за чоколадо кожата.
4)Тоа е време за кармин да студ 'til следната епизода.Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка. Обидете се корални-црвена беж кожата. Изберете црвено со розова нијанси за маслиново кожата. Додадете усна лагер.
Ова, исто така, ќе се создаде повеќе лесна изглед.

Декларираните карактеристики

Тип:
Кармин
Корист:
Водоотпорен / Водоотпорен
Количина:
1
НЕТО-WT.:
5g
Бренд Име:
со nanda
Големина:
Full Size
Состојка:
Шеј Путер,Витамин C, E
Број На Модел На:
XLHB120

Поврзани производи