Spanner Вежба Чак 16mm Железо Чак За Електрична Вежба, Макс. Капацитет 3-16mm, Создаден Дијаметар B18 Коси-месо тело
Ново - 5 %

Spanner Вежба Чак 16mm Железо Чак За Електрична Вежба, Макс. Капацитет 3-16mm, Создаден Дијаметар B18 Коси-месо тело

Залиха
DEN 291.36
DEN 277.00
Износот:


Spanner Вежба Чак Опис На Производот
3-16mm Железо Чак
Max. Капацитет : 3-16mm
Создаден Дијаметар : B18 Коси-месо тело
Бесплатен превозот. Производ Слика
Нашите Услуги

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
16mm Железо Чак

Поврзани производи