Жените Бамбус Зглоб Види Свежи Шарени H Dial Дрвени Кварц Дами Часовници Врвот Бренд Жените Спорт Дрва Види Relojes
Ново - 28 %

Жените Бамбус Зглоб Види Свежи Шарени H Dial Дрвени Кварц Дами Часовници Врвот Бренд Жените Спорт Дрва Види Relojes

Залиха
DEN 1017.60
DEN 732.00
Износот:


Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст. Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !
Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрво Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип : Pin Тока Случај Дијаметар : Прибл. 3.7*3.7 cm Случај Дебелина : Прибл. 1.1 cm Бенд Ширина : Прибл. 2,2 см Бенд Должина : Околу. 23.5 cm(2.54 см=1.00 инчи) Тежина : Околу. 24g
Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина : 1 x Дрво Види
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
1. П : навистина кожа бенд?
A : Да, е Вистинска Кожа Бенд.
2. П : Може да се прилагоди?
A : Да, Но, е минимално цел количество е 100 за секој објект.
3. П : дали има некој попуст?
A : не Повеќе од 5 парче во исто време, можете да добиете трговија на големо цена.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Дрвени
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
W28480
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Случај Дебелина:
11mm
Dial Дијаметар:
37mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
200000137:
201564807
284:
100006040
бенд:
Вистинска Кожа Бенд
Тока:
pin тока
Случај:
100% Природата Дрво
боја:
Зелена, Црвена
Функција:
Триаголник Dial
Материјал:
Дрво, Дрвена Граѓа, Бамбус
лице:
Жените, Дами, Девојка
Обликот:
Веројатно H
посебни:
Шарени Мрачно Случај

Поврзани производи