Volantex АТОМСКА V792-4 РК Брод Делови Brushless Мотор Спојка За Brushless V792410

Volantex АТОМСКА V792-4 РК Брод Делови Brushless Мотор Спојка За Brushless V792410

Залиха
DEN 142.56
Износот:


Опис :
Бренд : Volantex
Точка име : Brushless мотор спојка
Реден број : V792410
Употреба : Погоден За Volantex АТОМСКА V792-4 РК Брод
Пакет Се Вклучени :
1*Brushless мотор спојка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
EACHINE
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Чамци
Број На Модел На:
Други
Технички параметри:
Вредност 10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Brushless мотор спојка
Надградба На Делови/Додатоци:
Brushless мотор спојка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Brushless мотор спојка
Четири тркала Атрибути:
Brushless мотор спојка

Поврзани производи