[COSPLACOOL]Сјајни Ѕвезди Топло Шарени Блескав Сјај Чорапи Жените Есен/Зима Смешно Чорапи Еластичност Meias Грамада Грамада Sokken
Ново - 39 %

[COSPLACOOL]Сјајни Ѕвезди Топло Шарени Блескав Сјај Чорапи Жените Есен/Зима Смешно Чорапи Еластичност Meias Грамада Грамада

Залиха
DEN 236.16
DEN 144.00
Износот:


[COSPLACOOL]Сјајни Ѕвезди Топло Шарени Блескав Сјај Чорапи Жените Есен/Зима Смешно Чорапи Еластичност Meias Грамада Грамада Sokken
ГОЛЕМИНА : EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. На овој начин, ние може да се испратат објектите во рамките на 7business дена како е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
COSPLACOOL
Објектот Должина:
One Size
Материјал:
Акрилик,Памук
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
5W3766
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип На Објект:
Sock
Функција:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 43g
Продажба тип:
Трговијата на мало,трговија на големо

Поврзани производи