Смешни 3D Метал Мозаик на WUZHI Хеликоптер DIY 3D Ласерско Сечење Jigsaws Воена Симулација Модел Деца Едукативни Играчки, Подароци

Смешни 3D Метал Мозаик на WUZHI Хеликоптер DIY 3D Ласерско Сечење Jigsaws Воена Симулација Модел Деца Едукативни Играчки, Подароци

Залиха
DEN 556.32
Износот:

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true САД $9 modname=ckeditor Смешно 3 D Метал Мозаик на "WUZHI Хеликоптер" DIY 3 D Ласерско Сечење Jigsaws Воена Симулација Модел Деца Едукативни Играчки, Подароци
Спецификации :
Тема : WUZHI Хеликоптер
Модел : P048-S
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 200g
Големина : L18cm x W14cm x H9 cm
Боја : Сребрена
Количината на Загатка : 2 парчиња
Возраст : 8+
Степен на тежина : 5 ѕвезди
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребни.
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.
Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x Piececool WUZHI Хеликоптер 3 D DIY Загатка Играчка
1 x Упатството за
modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true US $119

Декларираните карактеристики

Стил:
Воени
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JWLELE
Возраст Опсег:
Grownups
Загатка Стил:
3D Загатка
Број На Модел На:
P048-S
Материјал:
Метал

Поврзани производи