Брзо Полнење 5V 9V Двојна USB Автомобил Брзо Адаптер за Полнач за iphone, ipad Samsung, LG Мобилен Телефон
Ново - 13 %

Брзо Полнење 5V 9V Двојна USB Автомобил Брзо Адаптер за Полнач за iphone, ipad Samsung, LG Мобилен Телефон

Залиха
DEN 137.76
DEN 120.00
Износот:


100% сосема нов и висок квалитет на DC 12 V-24 V текст, 5 V / 9 V излез, брзо полнење функција е погодна за дел од опремата за поддршка на QC2.0 брзо полнење протокол. Нов дизајн, соодветен излез, приватни мувла, безбедност и заштита на животната средина. Шел : ABS + PC оган заштита на животната средина материјали. PCB одбор : сите-стакло двострано одбор, двете страни имаат бакар. Интелигентни IC : преоптоварување, overvoltage, прегревање, прекуструјна и краток спој заштита. Осигурач : да ја зацврсти заштитата на полнење опрема. USB пластични основни : висока температура пластични јадро, направен од железо, никел. пролет shrapnel : манган челик, по термичка обработка. Спецификација : Супер мини-изглед. Влезен напон : DC 12 V-24 V Излезниот напон и струја : DC5 V-2.1 НА 9 V-1.67 Големина : x 88mm 30мм x 30мм Компатибилни Модели : За HTC One A9 / М8 Желба Око Еден ремикс За iphone 5 6 7 Плус ipad За Samsung Галакси S8 S7 / S7 Работ S6 / S6 Edge / Edge Плус, Забелешка 5 / Забелешка 4 / Edge За LG G5 G6 G4 G Flex2 V10 V20 За xiaomi 5 6 за полнење За Motorola Droid Турбо X 2014 Година За Xperia Z3 / Z3 Компактен / Z3 Таблета Компактен / Z4 Таблета За Google Nexus 6 За HUAWEI Honor7 V8 КОЛЕГА 7 8 9,P9 P10 P10 ПЛУС За Други мобилен телефон и таблет КОМПЈУТЕР Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Автомобил брз Полнач(други додатоци демо на сликата не е вклучена. '

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Број На Модел На:
автомобил брз полнач
Пакет:
No
Батеријата Број:
Никој
Излезен Интерфејс:
USB Излез

Поврзани производи