KidsTales Бебе ќебе,бебето прима ќебиња , swadding за детето,памук лист за бебе 4pcs/set

KidsTales Бебе ќебе,бебето прима ќебиња , swadding за детето,памук лист за бебе 4pcs/set

Залиха
DEN 411.84
Износот:

100% Памук Примање Ќебиња 4 различни обрасци, Големина : 76*76 CM Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да изберете дизајн и големина која u сакате во една многу. кога у место со цел,u само кликнете на дизајн и големина за да се одржи редот.или контактирајте со продавачот за боја кој сакате u
Ние нормално брод ur нарачки во 1-2 работни дена

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Деца Приказни
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
76*76cm
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Фланелен
Тип На Објект:
Примање Ќебиња
Одделот За Името:
Бебето

Поврзани производи