AHWVSE Рое Камера 720P 960P 1080P видео надзор за Безбедност HD Мрежа Затворен IRCUT NightVision ONVIF H. 264
Ново - 5 %

AHWVSE Рое Камера 720P 960P 1080P видео надзор за Безбедност HD Мрежа Затворен IRCUT NightVision ONVIF H. 264

Залиха
DEN 767.52
DEN 729.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[34944] Пакет се Вклучени
Пакет Се Вклучени
1 Pc Камера
Забелешка : За напојување не е вклучен. Ако ви е потребна за напојување, ве молиме цел како овој линк :
[xlmodel]-[custom]-[34945] Мобилен Телефон СТАН
[xlmodel]-[фото]-[0000]
Фотографии Листа

[xlmodel]-[custom]-[34938] Превозот Информации
ПРЕВОЗОТ :
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 1-3 работни дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.
2.Нашиот бесплатен превозот само се вклучени Кина пост воздух mail ,и тежина треба да биде во рамките на 2 KG. Ве молиме да забележите на Кина пост воздух mail полека.
3.Ако сакате да го испратите со ЕМС.DHL и ПРОЗОРЦИ, ќе треба да плаќаат за превозот цена.
4.Кога ние испрати стоката , ние ќе се одговорни за проблем во Кина Царинските и купувачот треба да се одговорни за проблемот купувачи во земјата на Царинската управа.
5.Ќе трага на стока на интернет по испраќањето на стоката 1-2 работни дена.
6.Ве молиме проверете ја вашата стока на превозот компанија лице кога ќе ја прими стоката.
7.Ако најдете телефонот е изгубена или оштетена на начин. Ве молиме да ги споделите превозот компанија ви даде докаже. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас.
Гаранција :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
4. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации и Оценка
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 -ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.

Декларираните карактеристики

Сензор Големина:
IP 720P, IP 960P, IP 1080P, РОЕ 720P, РОЕ 960P, РОЕ 1080P
Фокус:
2.8 mm, 3.6 мм, 6mm
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Сензор:
CMOS
Потрошувачка На Енергија(W):
DC12V/2A
Бренд Име:
AHWVSE
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Димензии (L x W x D)(mm):
95*95mm
Број На Модел На:
624
is_customized:
Yes
IR Растојание(м):
10-15 милиони
боја:
Црна,Бела
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Агол На Гледање (Степен):
85°
Минимална Осветлување(Лукс):
60
Стил:
Куполата На Камерата
Ѕидот Заградата:
Таванот
Напојување(V):
DC12V/2A
Тип:
ip камера
Инсталација:
Таванот
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Леќа (mm):
3.6 mm
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
ir-led:
24pcs Низа IR LED диоди
Агол На Гледање (Степен):
85
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS

Поврзани производи