YJZT 8CMX12CM **** Средниот Прст Забава Персоналните Автомобил Налепница Мото Стил, С1-6040
Ново - 40 %

YJZT 8CMX12CM **** Средниот Прст Забава Персоналните Автомобил Налепница Мото Стил, С1-6040

Залиха
DEN 104.64
DEN 63.00
Износот:


YJZT 8 CMX12 CM **** Средниот Прст Забава Персоналните Автомобил Налепница Мото Стил, С1-6040
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
С1-6040
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
8cm
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи