Бесплатен Превозот Природен Камен Фацетирани Злато Хематит Shamballa Монистра 4 6 8 10 MM 16 По Влакно Изберете Големина Бр.HB55
Ново - 30 %

Бесплатен Превозот Природен Камен Фацетирани Злато Хематит Shamballa Монистра 4 6 8 10 MM 16 По Влакно Изберете Големина Бр.HB55

Залиха
DEN 144.00
DEN 101.00
Износот:


Карактеристики : 38-95 Компјутери(16") по влакно,може да изберете големина -Ние сме во потрага за понатамошни coorperation со продавачи како и вие.Ова е само еден примерок предмети за вашата проверка. Висок Квалитет На Гаранција!!! - Ние може да гарантира нашата висок квалитет на производите и кога никој не може да направи.Ве молиме контактирајте со нас ако се сомневате во било каков проблем тука.Ве молиме да веруваат во нас,w e не може да се прават пари со овој квалитет на производи,ние го направи тоа само за во потрага за клиенти кој може да се направи трговија на големо или дополнително coorpetarions со нас.
Материјал :
Фацетирани Злато Хематит Монистра
Големина на :
Дијаметар : 4/6/8/10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Злато
Количина :
38-95pcs како Минимум за
Дел Бр.
HB55
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот Природен Камен Фацетирани Злато Хематит Shamballa Монистра 4 6 8 10 MM 16" По Влакно Изберете Големина Бр.HB55
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 38-95pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
HB55
боја:
Злато
Ставка опис:
Природен Камен Фацетирани Злато Хематит Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4/6/8/10mm

Поврзани производи