Топла Јапонски Аниме DRAGON BALL Унисекс Долго Паричникот Монета Џеб Синот Goku Kakarotto Цртан филм Долго Чанта Стп Кожа лична Карта Носителот
Ново - 10 %

Топла Јапонски Аниме DRAGON BALL Унисекс Долго Паричникот Монета Џеб Синот Goku Kakarotto Цртан филм Долго Чанта Стп Кожа лична

Залиха
DEN 474.24
DEN 427.00
Износот:


Материјал : СТП
Големина на : 18*9.5*2.6 CM

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
9.5cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
2.6cm
Број На Модел На:
dragon ball
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Маглива убавина
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Должина:
18cm
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Тежина:
150G
Стил:
Preppy Стил

Поврзани производи