Црна Molle Платформа Holster Штрајк Molle Адаптер вклопува USP Компактен Beretta Глок 17 Заградата за пиштол holster
Ново - 44 %

Црна Molle Платформа Holster Штрајк Molle Адаптер вклопува USP Компактен Beretta Глок 17 Заградата за пиштол holster

Залиха
DEN 446.88
DEN 250.00
Износот:


Црна Molle Платформа Holster Штрајк Molle Адаптер вклопува USP Компактен Beretta GL 17 Заградата за Molle една системот 100% Нов бренд ОБЈЕКТ КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина полимер. Molle монтажа платформа за прикачување holster, додатоци и списанието случаи. Holster се прилагоди на секој агол. Можност да прикачите на должност појас, било molle webbing вест, торба или ранец..итн. ДЕТАЛИ : Боја -кафеава Тежина - 65g Големина - 14cm x 10cm Можете да го користите објект како оваа , holster не вклучувајќи !!
НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!! 1.Ние ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата. 2.Откако пакет потврди изгубени, и ја тебе или наплата, ве молиме да не се грижите. Ако имаш погрешна објектот, ве молиме да ги слика за пакет и објектот што сте го добиле, тогаш контактирајте не директно . Ние ќе ви даде добро решение.
1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ-Master card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union. 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние нудиме различни испорака на услуги за различни барањето како следете 1.Кина пост воздух mail , бесплатен превозот за повеќето земјата,но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи. Нормално трае 18-35 работни дена за повеќето земји, веќе за овие регион(Јужна Америка, Африка..) 2.EMS, тоа трае околу 5 до 20 работни дена. Тоа's многу добар пратката начин, се препорачува за вас. Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот надомест.
3.FEDEX/DHL/UPS/ТНТ/ПАТАРИНА, побрзо, но премногу скапи, нормално трае 3-12 работни дена, ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот надомест.
4.Следење на информации нормално ажурирања околу 3-5 дена, ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Не се Одговорни за Царинење . Покрај тоа,Ние ќе ги напише на пониска вредност на цел pacakge да ви помогне да се избегне царинската управа . И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ се СОГЛАСАТ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
100% задоволството на клиентите е нашата цел !
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.
2.Ако не, Ние искрено се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, и се обиде нашата најдобра работа на проблемите надвор позитивно.Благодарам многу.
3.Тоа е невозможно да се реши вашиот проблем, ако не знаеме за прашањето! Благодарение толку многу!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
molle платформа ceHT-ЗАБРАНА
Бренд Име:
demeysis
Материјал:
Полиестер
Име:
Beretta ГЛОК Заградата за MOLLE систем
боја:
црна,зелена,тен
Тежина:
0.08kg
Стил:
molle платформа
Употреба:
пиштол holster MOLLE Адаптер
Големина:
one size fits all hand gun

Поврзани производи