Срцето на Океанот Сини Кристали Срце Облик Pendant Ѓердан Накит

Срцето на Океанот Сини Кристали Срце Облик Pendant Ѓердан Накит

Залиха
DEN 244.80
Износот:

"Срцето на Океанот" Сини Кристали Срце Облик Pendant Ѓердан Накит Материјал : зелена бакарни легури. Висок квалитет на цирконот Производ површина : нема никел platinum позлата (анти-алергиски, анти-оксидација) Производ големина : 12 мм * 30 mm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
2342125
Материјал:
Легура
Должина:
73CM

Поврзани производи