деца Cosplay Девојки без Ракави Принцеза Облека ноќта на Вештерките Костим Партија Деца Облека Поставува Девојки зелена Сирена се Облекуваат size1-7Y
Ново - 17 %

деца Cosplay Девојки без Ракави Принцеза Облека ноќта на Вештерките Костим Партија Деца Облека Поставува Девојки зелена Сирена

Залиха
DEN 480.00
DEN 398.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
L7032
Силуета:
Труба / Сирена
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Paisley

Поврзани производи