Mordoa 15 слотови Десктоп Оркестарот Акрилик Козметички Складирање Кутија за Накит Складирање Кармин шминка четка Носителот на Екранот Стојат Полици
Ново - 21 %

Mordoa 15 слотови Десктоп Оркестарот Акрилик Козметички Складирање Кутија за Накит Складирање Кармин шминка четка Носителот

Залиха
DEN 556.32
DEN 440.00
Износот:


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Акрилик
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 20.7 cm( Исправи Должина ) ,13cm (Ширина)

Декларираните карактеристики

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Број На Модел На:
B615
Објектот Должина:
20.7inch
Објектот Тежина:
280g
Материјал:
Акрилик
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Дијаметар:
13inch
Објектот Висина:
5.6inch
Објектот Ширина:
13inch
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Поврзани производи