Цинк Легура Слон Основа,Декорација Нозе,Гроздобер Дрвена Кутија Нозе,Кабинет Агол,Бронза на Ѕвонење,46*32-милиметри,8Pcs
Ново - 29 %

Цинк Легура Слон Основа,Декорација Нозе,Гроздобер Дрвена Кутија Нозе,Кабинет Агол,Бронза на Ѕвонење,46*32-милиметри,8Pcs

Залиха
DEN 287.52
DEN 204.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
46*32-милиметри
is_customized:
Yes
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Големина:
Approx
Висина:
32-милиметри

Поврзани производи