10pcs/многу Вистински Оригинални Светло Сензор Flex Кабел со Пред се Соочуваат со Камера Собранието за iPhone 5S
Ново - 6 %

10pcs/многу Вистински Оригинални Светло Сензор Flex Кабел со Пред се Соочуваат со Камера Собранието за iPhone 5S

Залиха
DEN 1296.00
DEN 1218.00
Износот:


Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за iphone 5s
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Поврзани производи