Бонбони Лажни Нокти Совети Јасно Транспарентен Сина Stiletto Лажни Нокти DIY на доградба на Акрилни Нокти Совети Притиснете На Ноктите E006
Ново - 35 %

Бонбони Лажни Нокти Совети Јасно Транспарентен Сина Stiletto Лажни Нокти DIY на доградба на Акрилни Нокти Совети Притиснете

Залиха
DEN 65.76
DEN 43.00
Износот:

Бонбони Лажни Нокти Совети Јасно Транспарентен Сина Stiletto Лажни Нокти DIY на доградба на Акрилни Нокти Совети Притиснете На Ноктите E006
Производ Детали :
Пакетот вклучува : 1sheet ( 24pcs) ноктите
Моден нов дизајн мат лажни нокти, погодна за девојки, жени, студенти, ОЛ. Лесно да се DIY и носат.
Answer : ___________________________ Note : пакет само вклучувајќи ноктите, БЕЗ ЛЕПАК ВНАТРЕ.
имаме многу стилови за да изберете,plz провери за повеќе во нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
помине уметност совети
Големина:
Artificial Nails
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
14.5 мм-24mm
Ноктите Ширина:
7mm-14mm
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Поврзани производи