LCD USB Детектор Voltmeter Ammeter Мобилни Моќ Конектор Капацитет Тестер Метар Напон, Струја на Полнење Следи 3V-7V DC 3-7V
Ново - 5 %

LCD USB Детектор Voltmeter Ammeter Мобилни Моќ Конектор Капацитет Тестер Метар Напон, Струја на Полнење Следи 3V-7V DC 3-7V

Залиха
DEN 153.12
DEN 145.00
Износот:


Опис :
Овој производ може да го тестира USB полнењето на струја, напон, испуштање капацитет, интелигентни уреди.
Тоа ќе се покаже на сегашните и напон во исто време, погодно да се провери.
Тоа може да биде многу лесно да се најде дигитални уреди за полнење проблем.
Само копче на тестер се користи за да ги видите и тестирање на податоците се префрлат, тестер може да се сместат 10 групи на тест податоци.
Ако нема батеријата, тоа нема да загубите податоци што се тестирани.
Тоа може да го тестира на сегашните и напон на телефон, мобилен моќ банка итн.
Со USB излезен порт и микро USB влез, погодно да се тест уреди
Со LCD екран, лесно да се види на сегашните и напон на уредите
Притиснете мал круг копчето и податоците ќе биде нула, тогаш можете да пробате следните податоци
Пренослив дизајн, лесно да се носат
Спецификација :
Материјал : Пластични и Електронска Компонента
Боја : Бела
Влезен Напон : 3 V-7 V
Капацитет : 0-19999m Ah
Пакет Се Вклучени :
1*Преносни LCD Двојна USB Полнач за Мобилни Моќ Детектор на Напон, Струја Метар Тестер
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Точноста Класа:
Pls проверете опис
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Температурата На Работа:
Pls проверете опис
Напон:
DC 3-7V
Димензии:
Pls проверете опис
Број На Модел На:
no

Поврзани производи