Jisensp Нова Мода Симпатична Риба Студ Обетки за Жените денот на Вљубените подароци brincos 2017 Животинско Изјава Обетки Brincos
Ново - 35 %

Jisensp Нова Мода Симпатична Риба Студ Обетки за Жените денот на Вљубените подароци brincos 2017 Животинско Изјава Обетки Brincos

Залиха
DEN 142.56
DEN 93.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Earring
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
jisensp
is_customized:
Yes
Обетки:
Студ Обетки
Назад Наоѓање:
pin
гроздобер обетки:
жените обетки
Жените мода накит:
мажите обетки
brincos 2017:
костим-накит-earring
earring женски:
Жените мода накит
pendientes:
Brincos

Поврзани производи