KEMALOCE 2018 Бела Скелет Coolmax Про Тим Дише Лето Велосипедизам Капа Велосипед Капа Со 5 Панели
Ново - 9 %

KEMALOCE 2018 Бела Скелет Coolmax Про Тим Дише Лето Велосипедизам Капа Велосипед Капа Со 5 Панели

Залиха
DEN 282.24
DEN 257.00
Износот:

Материјал : Џерси : Долго мрежа(100% Полиестер)
2.
Се ВРАЌА :
1.
ПОВРАТНИ информации :
Откако Ќе Recived На Стоки,Pls Ни Даде Една Позитивна Повратна Информација Кога Сте Задоволни Со Нашиот Квалитет.Миење под 30 °C. Брзо сушење : ткаенина апсорбира вишокот на влага, да ги задржи вашиот шеф да пресуши.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
KEMALOCE-CP-007
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KEMALOCE
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Производ/материјал:
100% Полиестер,Coolmax mesh ткаенини
Пол:
Мажи/Жени/Унисекс
Спорт Тип:
Планински Велосипед/Трки Патот Велосипед/Mtb Ciclismo Bicicleta
Тип На Објект:
Велосипедизам капа и bandana шамија
боја:
Бела
Функција:
Дише/Брз сува/UV заштита Анти-УВ
Големина:
Free size
Карактеристики:
Скелетот Coolmax Про Тим Дише Лето Велосипедизам Капа

Поврзани производи