Мотивационата Цитат Ѕид Уметност Платно Постери и Отпечатоци Мермер Апстрактно Сликарство Декоративни Слики Спална соба Декорација Дома Декор
Ново - 27 %

Мотивационата Цитат Ѕид Уметност Платно Постери и Отпечатоци Мермер Апстрактно Сликарство Декоративни Слики Спална соба Декорација

Залиха
DEN 268.32
DEN 196.00
Износот:


- Постер е отпечатена на Платно што е еден вид на најдобриот материјал за постер,тоа е густа,силна,водоотпорен,постер има живописни бои и нема да исчезнат.Тоа е идеален за дома декор,детска спална соба декорација,дневна соба украс,подарок.
- Постер ќе дојде без граница,ако треба ,ве молиме потврдете го со нас пред купување.
Имајте на ум : Тоа е постер само,дрвена рамка не е вклучена.
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на Број во 1~2 работни дена(Краток ракување со времето и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака.
Answer : ___________________________ Note :
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред;
- Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано . Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, A4 21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка, 70x100cm Без Рамка, A3 30x42cm Без Рамка
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
платно постер
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
нордиските постер:
нордиските декорација
Дома декорација:
платно постер
Постер и Отпечатоци:
детска соба декорација

Поврзани производи