Целосна Апстракт 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Животни на Нафта Сликарство Везови Уметност Крстот Бод Мозаик Добиток Мачка Божиќ Подарок
Ново - 40 %

Целосна Апстракт 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Животни на Нафта Сликарство Везови Уметност Крстот Бод Мозаик Добиток Мачка

Залиха
DEN 528.00
DEN 317.00
Износот:


Испорака :
1. Референца пред операцијата чекори. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. и дел од човековите да прават други налози. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.

Декларираните карактеристики

Големина:
20X20CM, 25X25CM, 30X30CM, 35X35CM, 40X40CM, 45X45CM, 50X50CM, 55x55CM, 60X60CM, 80X80CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J825

Поврзани производи