2017 Семејство Момче Ѓердан Ѓердан За Жените Мама Тато Јака Нерѓосувачки Челик Синџир Макси Ѓердани Накит Аниме collane дона N7633B
Ново - 25 %

2017 Семејство Момче Ѓердан Ѓердан За Жените Мама Тато Јака Нерѓосувачки Челик Синџир Макси Ѓердани Накит Аниме collane дона

Залиха
DEN 177.12
DEN 133.00
Износот:


2017 Семејство Момче Ѓердан Ѓердан За Жените Мама Тато Јака Нерѓосувачки Челик Синџир Макси Ѓердани Накит Аниме collane дона N7633 B Стил : 2017 Момче Семејство Нерѓосувачки Челик Ѓердани Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Семејство Ѓердани за Жените Големина : 50cm синџир Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Сребрена Боја Ѓердан Ѓердан За Жените Мама Тато новодојдени Дизајн Ѓердани & Приврзоци Жените Накит колиер femme

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N7633B
Обликотшема:
Слика
Pendant Големина:
како се покаже
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AFAWA
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
накит стил:
Нерѓосувачки Челик Семејство Ѓердани
ѓердан накит:
Семејството на Момчето Изјава Ѓердан Ѓердан за Жени
обликот ѓердан:
Семејството на Момчето не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
Pendant:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Девојка И Момче
боја:
Сребрена Боја Ѓердани & Приврзоци Жени
Подарок за:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жените Мама Тато
Повод:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани за Жени
Должина:
50 cm

Поврзани производи