Луксузна Црна Flatware Поставите 24Pcs Прибор за јадење Поставува Злато Ресторан Flatware Нерѓосувачки Челик Садови Плоштадот сребрениот Сет
Ново - 36 %

Луксузна Црна Flatware Поставите 24Pcs Прибор за јадење Поставува Злато Ресторан Flatware Нерѓосувачки Челик Садови Плоштадот

Залиха
DEN 2880.00
DEN 1843.00
Износот:


24pcs Прибор за јадење Поставен 18/0 Нерѓосувачки Челик Dinnerware Сет
Материјал : 18/0 Нерѓосувачки Челик
Површината Полски : Добро Огледало Полски
Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Количина(ова set=24pcs)
1set (24pieces) =6knife+6table вилушка+6dessert лажица+6tea лажица
Прибор За Јадење Поставува Повеќе Слика Дисплеј :

Декларираните карактеристики

Flatware Тип:
Flatware Поставува
Бренд Име:
Bisda
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
BS102
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.Злато.Розово Злато.Црна
Парче:
24 дел за 6 лица
Полски:
Добро огледало полски
Материјал:
18/0 Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Подарок & Партија & Вечера & Хотел И Ресторан & Лента
24 Парчиња Сет Вклучува:
6 ножеви 6 предници 6 лажици 6 лажици чај

Поврзани производи