Бренд SUN5 УВ Led Светилка Нокти Маникир 48W Со LCD Тајмер Дното Шминка Ноктите Фен Гел лак Со Автоматски уреди со покажувач
Ново - 30 %

Бренд SUN5 УВ Led Светилка Нокти Маникир 48W Со LCD Тајмер Дното Шминка Ноктите Фен Гел лак Со Автоматски уреди со покажувач

Залиха
DEN 1918.56
DEN 1343.00
Износот:


48 W Помине Фен Бела Светлина, 365nm+405nm 10-ти/30 години/60-тите/99s УВ Ламба Лекување И LED Гел УВ Гел Професионални Помине Светилка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Едноставна конструкција со кој се одвојува база, лесен за чистење.
Голема време екран,ви помага да го совладаат лекување време јасно.
4 изборен време поставување режими, 10-ти/30 години/60-тите/99s(без топлински режим,без болка).
Smart ПИР сензор за Движење, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, еколошки.
Квалитетни LED извор на светлина, не боли твоите очи и не blacken раце, со стабилни перформанси и долг животен пат.
Материјал : ABS пластика
Боја : бела
Големина : 220x195x105mm(L*W*H)
Моќност : 48 W
Време на поставување : 10-ти / 30 години / 60-тите / 99s(без топлински режим)
Двојно извор на светлина : 365+405nm
Да се излечи сите гел : дневна врежан гел / светлина лек гел / помине гел / скапоцен камен гел(помине гел за 30 години,светлината лек гел за 60-тите)
Адаптер оценет влез : 100~240 V, 50/60 Hz, 1 A(вклучени)
Приклучок тип : plug ЕУ
Пакет Се Вклучени :
1 * помине сува светлина grou
1 * кабелот за напојување
1 * кутија
лампа для ногтей,сушилка для ногтей,led лампа для ногтей,ультрафиолетовая лампа
ув la
whyamp led светилка помине помине ув ламба led светилка помине фен lampara led manicura lampara ув ламба помине secador де uñas Помине Фен 48w помине фен светилка помине фен led светилка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Фен
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
sun5
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,ГШ,CE
Напон:
110-240v
Големина:
205 * 203 * 93mm
Приклучоци Тип:
EU
Тип:
Led светилки
Материјал:
Пластични
моќност:
48W
Бренд Име:
LAIKOU
Тежина:
free shipping
SUNUV:
led светилка на ноктите
Ноктите Фен led светилка:
ув светлина помине фен
led светилка на ноктите:
ув ламба
ув led светилка:
ноктите ув ламба
ноктите фен 48w:
Ноктите Фен machiner
Број На Модел На:
Ноктите Фен SUNone УВ Ламба Помине
ноктите фен светилка:
ноктите фен led
Тип:
ув led светилка
Тарифа цена:
Прогласи за многу ниска цена
тајмер:
10-ти 30 години 60-тите и Безболна режим

Поврзани производи