HAMEINUO едно парче мајмун d luffy случај покритие за за полнење За Motorola мото G6 G5 G4 ИГРА ПЛУС ZUK Z2 про BQ пат М5.0
Ново - 25 %

HAMEINUO едно парче мајмун d luffy случај покритие за за полнење За Motorola мото G6 G5 G4 ИГРА ПЛУС ZUK Z2 про BQ пат М5.0

Залиха
DEN 140.16
DEN 105.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
за BQ M5, за zuk z2, за zuk z2 про, за мото G4, за мото G4 плус, за мото G4 се игра, за мото G5, за мото G5 ПЛУС, за мото G6, за мото G6 плус, за Мото Z2 се ИГРА, за мото G5S, за мото ПЛУС G5S
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Поврзани производи