Плус големина 6XL Жените Есен Зима Надолу памучна Јакна Палта Средна должина Parkas Светлина Тенка Топли Јакни Маскирани Палта OKXGNZ 1181
Ново - 49 %

Плус големина 6XL Жените Есен Зима Надолу памучна Јакна Палта Средна должина Parkas Светлина Тенка Топли Јакни Маскирани Палта

Залиха
DEN 2735.04
DEN 1395.00
Износот:

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. DHL трае околу 3-15 дена. Кина Пост Воздухопловната трае околу 15-40 дена. Превозот Услови: Ние ги користиме на курирската служба DHL,или ЕМС Кина Пост Воздухопловната да брод. Начин на плаќање: Ние прифаќаме Зачувам, Westen Унија. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Име на производ : Плус големина 6 XL Жените Есен Зима Надолу памучна Јакна Палта Средна должина Parkas Светлина Тенка Топли Јакни Маскирани Палта OKXGNZ
OKXGNZ продавницата Жените зимско палто надолу јакна Полиестер Ткаенини Внатре Материјал Полиестер Додатен Бела патка надолу 80% должина Средна должина стил Мода Тенок топло дебелина Лесни и тенки Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели. Се враќа Терминот: Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Тоа може да се следи. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не може да се следи. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние сме специјализирани во Жените и мажите Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.
УСЛУГА :
1. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние нудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, обичај прави услуга и неверојатно заштеди цени во споредба со традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. За Нас: OKXGNZ онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство. EMS трае околу 5 до 20 дена. Тоа може да се следи.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Печ Дизајни,Џебови,Spliced,Pleated,Патентите
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Тежина:
0.5KG
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
Жените зима надолу памучна јакна грб 1181
Бренд Име:
OKXGNZ
Пополнување:
Памук

Поврзани производи