Dunlop Herco Станот/Палец ги Собереш со Различни Величини Гитара Plectrum Посредник, 1/парче

Dunlop Herco Станот/Палец ги Собереш со Различни Величини Гитара Plectrum Посредник, 1/парче

Залиха
DEN 143.52
Износот:


Овој Стан/Thumbpick е комбинација на традиционалните рамни ги собереш со thumbpick јамка.
Направени од celluloid во избрани бои-црвена, сина, жолта и школка.
Достапен во 4 дебелини-светлина, средни, тешки, и x-тешки.
HE111 СВЕТЛИНА МЕРАЧ
HE112 МЕДИУМ МЕРАЧ
HE113 ТЕШКИ МЕРАЧ
HE114 ЕКСТРА ТЕШКИ МЕРАЧ
Ние го продаде овој страна на парчиња и ќе се купуваат 1 парче. Боја ќе биде случаен.

Декларираните карактеристики

боја:
Светло, Средни, Тешки, Тешки Екстра
Број На Модел На:
HE111
Тип:
Лизгајте
производител:
Dunlop
Потеклото на производот:
САД

Поврзани производи