Jumpingbaby 2017 Девојки Т кошула Деца Swearshirt Облека Бебе Девојка се Кити маици Camiseta Roupas Infantis Menina Деца Памук

Jumpingbaby 2017 Девојки Т кошула Деца Swearshirt Облека Бебе Девојка се Кити маици Camiseta Roupas Infantis Menina Деца Памук

Залиха
DEN 357.60
Износот:


Jumpingbaby 2017 Девојки Т кошула Деца Есен Swearshirt Облека Бебе Девојка се Кити маици Camiseta Roupas Infantis Menina Todder маица

Девојки, T-shirt големина : 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T
Одговараат за Сезона : Есен Swearshirt
Fabic : Памук Девојки Camiseta
Бренд : Jumpingbaby
Пакет : Еден маици /, Торба

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
jumpingbaby
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
T7410 Девојки T-shirt
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
т-маица големина:
2T,3T,4T,5T,6T,7T
roupas infantis menina:
Kitty
Т-маица:
детска облека
т кошула:
Девојки Swearshirt
camiseta:
Бебе Девојки маици
Сезоната:
Есен Swearshirt
Девојки Облека:
Деца camisetas
децата облека:
облека fille enfant
Fabic:
Памук Бебе Roupas
camisetas mujer:
vetement enfant fille

Поврзани производи