Новиот бренд дизајн Златна Легура кристал камења ѕвезди Капки Масло Pegasus Еднорог Tassel Додатоци гроздобер Brooch за жени
Ново - 30 %

Новиот бренд дизајн Златна Легура кристал камења ѕвезди Капки Масло Pegasus Еднорог Tassel Додатоци гроздобер Brooch за жени

Залиха
DEN 329.76
DEN 231.00
Износот:


Новиот бренд дизајн Златна Легура кристал камења ѕвезди Капки Масло Pegasus Еднорог Tassel Додатоци гроздобер Brooch за жени

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
baoxiu
Број На Модел На:
L-85
Брошеви Тип:
Брошеви

Поврзани производи