1pc новина убаво растение садови отече со вода растат Креативни децата интересни играчки Божиќни подароци

1pc новина убаво растение садови отече со вода растат Креативни децата интересни играчки Божиќни подароци

Залиха
DEN 56.64
Износот:

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
1pc новина убаво растение садови отече со вода растат Креативни децата интересни играчки Божиќни подароци
Стави на кактус во водата, кактус себе постепено ќе расте, многу нови и интересни имитација на еколошки проширување играчки! Купи стави во своите резервоарот за вода, тоа ќе ви даде бескрајни магија забава!
Пакување Информации :
Пакување : OPP
Количина : 1pc
тежина : 0.015 kg
Стил : случајни

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GWOLVES
Материјал:
Гума
Батеријата:
No
Димензии:
2cm*2.8 cm
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
Впие до растенија
Пол:
Унисекс
Тема:
Растенија
Предупредување:
NO

Поврзани производи