CaseRiver Мека TPU сфор Samsung Галакси J5 Премиер G570F G570 Случај Покрие Мода Назад Заштитна Телефон сфор Samsung J5 Премиер Случај

CaseRiver Мека TPU сфор Samsung Галакси J5 Премиер G570F G570 Случај Покрие Мода Назад Заштитна Телефон сфор Samsung J5 Премиер

Залиха
DEN 57.60
Износот:

Добредојдовте На Нашата Продавница Опис : - 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Случај ЗА Samsung Галакси J5 Премиер - Изработени од Мек TPU Силиконски Материјал, 360 степени Заштита ,Заштита од гребнатини и паѓа - Симпатична и Модните Модели се Насликани Дизајн - Обоени Цртање Технологија - Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од таложење; Ултра трајни и стилски преносни случај за вашиот Телефон му се потребни. - Бои : 20 Бои За Избор - Лесно да се однесуваат и да ги отстраните - мала Тежина и издржливи, Елегантен и Свитливи & Тешки руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот Име и презиме(вклучува 3 делови барем), Post Code (Шест Броеви) и Точни англиски Адреса, кога ќе цел, поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога ставање ред. Производи Покаже :
- Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. ЗА ПРЕВОЗОТ Пакет ќе биде предаден во 2-3 работни дена, со) Кина Обичен Мал Пакет Плус (Бесплатен превозот) , Таа има само следење на информации во Кина, но исто толку брзо како Кина Пост Воздух Mail. Б) Кина Пост Воздух Mail, Тоа е следење на информации во меѓународните, но треба да додадете дополнителни превозот цена. Ве молиме пополнете Detail & Точни англиски Адреса и Тел за Сите Купувачи. ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС ? Ние сме професионална снабдувач на мобилни телефони и додатоци. 1. Најдобра цена и услуга, лесно да се меша цел за речиси сите познати бренд случаи. 2. Производите ќе бидат испорака во рок од 2-3 работни дена по исплата потврди. (освен OEM цел) 3. Ќе заштедите многу време и пари, ако работат заедно со нас. 4. Исто така може да ги прифати OEM наредби и Целата наредби (ние може да се разговара повеќе детали преку е-маил)

Декларираните карактеристики

Материјал:
Мека J5 Премиер
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
CaseRiver
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Ткаеше,Животно,Симпатична
Големина:
5.0
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
боја:
16 Обрасци Насликани Бои за Избор
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
квалитет:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Случај
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Одговара Модел На Телефон:
ЗА Samsung Галакси J5 Премиер G570F G570 СМ-G570F On5 2016 година
Dropshipping:
Поддршка ЗА Samsung Галакси J5 Премиер Случај Маска
микс цел:
Поддршка ЗА Samsung J5 Премиер Случај
Функција:
Обоени Сликата ЗА Samsung Галакси J5 Премиер Случај
Материјал:
Меки Силиконски TPU Гел Случај Покрие Со Насликани Слики

Поврзани производи