Мотоцикл CNC Алуминиум Задна Кочница Течност во Резервоарот Покрие Капа За Kawasaki Z250 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000/sx EX250/300 ZX-6R/10R

Мотоцикл CNC Алуминиум Задна Кочница Течност во Резервоарот Покрие Капа За Kawasaki Z250 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000/sx EX250/300

Залиха
DEN 311.52
Износот:


состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден парчиња Материјал : CNC алуминиум Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Fitment : Мотоцикл CNC Алуминиум Задна Кочница Течност во Резервоарот Покрие Капа За Kawasaki Z250 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000/sx EX250/300 ZX-6 R/10 R Пакет Вклучува :
вклучувајќи : едно парче на течност во резервоарот капа

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
РК-YA044-YFZ
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
3.4cm
Објектот Висина:
15.5cm
Објектот Тежина:
0g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Резервоарот Капа течност

Поврзани производи