Лажни Една Казна Десет 5CM(Марко S925) 92.5% Фунта Сребрен Накит Прошири Синџир Накит Наоди & Додатоци
Ново - 12 %

Лажни Една Казна Десет 5CM(Марко S925) 92.5% Фунта Сребрен Накит Прошири Синџир Накит Наоди & Додатоци

Залиха
DEN 561.12
DEN 494.00
Износот:


Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или e Pacekt; Над $150 цел биле испратени преку Fed EX/DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку Fed EX/DHL( освен за далечински земји,јас ќе ве контактираме,plz проверете порака ).
"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!!
925 фунта сребро, 92.5% фунта сребро !!!
Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!!
во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот,
се продава многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро,
тоа е обложено 925 сребрен на лицето ,
тоа е лажен и прекршување на законот,
бидејќи знаете фунта среброто е за $1.5/g за трошоците на материјалот.
големина : 3 mm Ширина *Должина 5cm ( напомена : тоа е околу 4.5-5cm должина ! )
MOQ : 15pcs - 4.5 G
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
се прошири синџир
Објектот Должина:
5cm
Број На Модел На:
2738
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Тежина:
0.3g
Бренд Име:
Starflalling Песна
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи